ujęcia z drona to atrakcyjna alternatywa

Zobacz świat z innej perspektywy

Przekonaj się jak ujęcia z drona urozmaicają filmy
to bezproblemowa współpraca

Profesjonalna obsługa

zdjecia z drona pokazujące chorzowskie planterium skąpane w świetle zachodzącego słońca
Planetarium Śląskie

Drony to nowatorska technologia, która na dobre odmieniła środowisko filmowe, fotograficzne, a także reklamowe. Bezzałogowe statki pozwalają na kręcenie filmów, tworzenie relacji z wydarzeń czy eventów, a przede wszystkim na robienie zdjęć 2D czy 360 ukazujących obiekty z każdej perspektywy.

Wykorzystujemy ten potencjał i tworzymy z ich udziałem spektakularne zdjęcia i filmy dla małych, średnich oraz dużych firm.

Gdzie wykorzystać zdjęcia z drona?

Zdjęcia z lotu ptaka świetnie sprawdzą się w roli wizytówki Twojej firmy!Ich zastosowanie niemal nie zna granic. Możesz umieścić je na stronie internetowej, w obszarze Social Media, wykorzystać je w płatnych kampaniach reklamowych, w materiałach prasowych czy w ofercie sprzedaży. Zainwestuj w swój wizerunek!

kwadraty

Stawiamy na jakość

Jakość jest filarem naszych działań i to zawsze jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Co naturalnie przekłada się na naszą ofertę dronów. Do tworzonych przez nas filmów, relacji czy zdjęć wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt, który nagrywa obraz w jakości 4K.

Nasz zespół posiada świadectwo kwalifikacji UAVO (tzw. licencja na drony), a także wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zdjęć, filmów czy relacji z „lotu ptaka”, czyli drona.

film

Filmy z drona

Filmy z drona mogą absolutnie zmienić każdy projekt. Dobrze znane miejsca z lotu ptaka nabierają zupełnie innej perspektywy i przede wszystkim, dają się poznać od nowa! Filmy z drona to zupełnie nowa perspektywa obrazu, dająca szereg możliwości.
foto

Zdjęcia z drona

Tradycyjne fotografie nie mogą się równać zdjęciom prosto z drona! Wyraźna i szeroka perspektywa obrazu, zupełnie nowy kąt widzenia sprawiają, że zdjęcia z lotu ptaka mają w sobie coś magicznego! Nie da się ukryć, że zdjęcia z drona wykorzystywane w naszych kampaniach to zupełnie nowa jakość.
eventy

Relacje z wydarzeń

Drony pozwalają na tworzenie spektakularnych zdjęć, filmów, a także relacji! Spraw, aby organizowane przez Ciebie wydarzenie stało się niezapomnianym przeżyciem. Z relacją wydarzenia bezpośrednio z drona to możliwe.
PR

Filmy reklamowe i promocyjne

Tworzenie filmów reklamowych i promocyjnych to dla nas bułka z masłem. Lubimy to robić i przede wszystkim – robimy to dobrze. Oczywiście i w tym wypadku wykorzystujemy nowatorski sprzęt – drony i ich spektakularne ujęcia z lotu ptaka.
360

Zdjęcia 360

Zdjęcia 3600 otwierają użytkowników na zupełnie nowy wymiar obrazu. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego poprzez ujęcia z drona tworzymy zdjęcia sferyczne, które zmieniają dobrze znane miejsca w magiczną perspektywę.

skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Media Operator sp z.o.o

Walentego Roździeńskiego 2a

41-946 Piekary Śląskie

Adres do korespondencji:

Rynek 12, 41-902 Bytom

TEL: 504 747 507
EMAIL:
kontakt@media-operator.pl