Zapewniamy kompleksowe usługi reklamowe, obejmujące obsługę, planowanie oraz zakup powierzchni reklamowych. Zaplanujemy dla Ciebie przebieg kampanii reklamowej, wynegocjujemy najniższe ceny, opracujemy strategię marketingową z wykorzystaniem tradycyjnych czy nowoczesnych kanałów komunikacyjnych.
reklamowa prasowa, a może internetowa?

Więcej niż dom mediowy

Jesteśmy domem mediowym, ale również agencją marketingową, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres działań reklamowych, pozwalających na zwiększenie zasięgu i skuteczności działań marketingowych. Pomagamy w doborze odpowiednich nośników reklamowych oraz dostosowaniu przekazu do grupy docelowej. Dzięki optymalizacji kosztów, klienci mogą osiągnąć zamierzone cele przy zachowaniu wyznaczonego budżetu.

Nasze usługi reklamowe są skierowane do firm o różnym profilu działalności, zarówno małych, jak i dużych. Współpracujemy z klientami z różnych branż, co pozwala nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w różnorodnych dziedzinach. W ten sposób możemy lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostarczyć im rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

na obrazku widzimy w samym środku ekran komputera z którego wystawa gazeta, obok stoi telefon komórkowy, na około widzimy ikony symbolizujące: fotografię, wifi, social mediam, ad sense, video, poczę elektroniczną

Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnego podejścia do realizacji kampanii reklamowej oraz osiągnięcia zamierzonych celów marketingowych. Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu zadowolonych klientów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, skutecznie wspieramy w pozycjonowaniu stron internetowych oraz w reklamie w Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads oraz LinkedIn Ads.  Świat cyfrowy nie ma dla nas tajemnic, pozostajemy jednak nadal świadomi siły oddziaływania mediów tradycyjnych i wpływu świata analogowego na nawyki konsumentów.

W ramach tradycyjnych mediów reklamowych pomagamy w doborze najlepszych nośników reklamowych, takich jak prasa, telewizja, bilboardy, plakaty czy ulotki, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i budżetu klienta. W ten sposób klienci mogą dotrzeć do szerszej grupy odbiorców i zwiększyć skuteczność swoich działań marketingowych.

Organizujemy również eventy i akcje promocyjne, które pozwolą na zwrócenie uwagi na daną markę lub produkt. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w organizacji eventów, od koncepcji, poprzez planowanie i realizację, aż do raportowania i analizy efektów. W ten sposób nasi klienci mogą zyskać dodatkowe możliwości promocji swojej marki, zwiększyć jej rozpoznawalność oraz wzmocnić relacje z klientami.

skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Media Operator sp z.o.o

Walentego Roździeńskiego 2a

41-946 Piekary Śląskie

Adres do korespondencji:

Rynek 12, 41-902 Bytom

TEL: 32 413 15 00 EMAIL: kontakt@media-operator.pl