seria zdjec (gif) kamerzysta, widok na studio nagrąń, osoba przy laptopie projektuje reklamę
about-us_01_2
o Media Operatorze

kilka słów

Media Operator powstał z połączenia doświadczeń osób posiadających wiedzę i praktykę w marketingu oraz dziennikarstwie.

Stworzony zakres usług jest idealny dla firm, które chcą prowadzić skuteczną kampanię reklamową i dotrzeć do swojej grupy docelowej w konkretnym regionie.

Dodatkowo, Media Operator może pomóc w kreowaniu wizerunku firmy, przygotowywaniu materiałów promocyjnych oraz w zapewnieniu stałego przepływu informacji o firmie w mediach społecznościowych.

wydawca lokalny

agencja marketingowa

dom mediowy

Z nami poczujesz się na Śląsku jak w domu
mapa województwa śląskiego z zaznaczoną centralną częścią; to jest miastami: , Bytom, Gliwice, powiat tarnogórski, Zagłębie (Sosnowiec, Będzin), Ruda Śląska, Chorzów, Radzionków
Prowadzimy jedną z największych sieci lokalnych w Województwie śląskim

Posiadamy w swoim portfolio 12 internetowych serwisów oraz 6 gazet, które docierają do odbiorców z centralnej części województwa śląskiego.

Proces reklamowy nigdy nie był tak prosty
Dzięki nam, klienci mogą przejść od potrzeby do realizacji kampanii, bez konieczności martwienia się o szczegóły techniczne i organizacyjne.
na obrazku widzimy w samym środku ekran komputera z którego wystawa gazeta, obok stoi telefon komórkowy, na około widzimy ikony symbolizujące: fotografię, wifi, social mediam, ad sense, video, poczę elektroniczną
Zapewniamy kompleksowe usługi reklamowe, obejmujące obsługę, planowanie oraz zakup powierzchni reklamowych.

Zaplanujemy dla Ciebie przebieg kampanii reklamowej, wynegocjujemy najniższe ceny, opracujemy strategię marketingową z wykorzystaniem tradycyjnych czy nowoczesnych kanałów komunikacyjnych.

coś do poczytania

AKTUALNOŚCI