Portale społecznościowe, wypchane po brzegi rozmaitą treścią… Jak w nich zaistnieć?

Konsekwentną, długotrwałą i systematyczną pracą. Czy trzeba pokazać się wszędzie? Bądź tam, gdzie są Twoi odbiorcy. Social media to sposób na sukces oraz miejsce na dobrą zabawę marką z wymiernym skutkiem.

Tu trzeba być na bieżąco, dlatego jesteśmy, po to żebyś mógł zająć się tym co naprawdę lubisz w prowadzeniu swojego biznesu.

Prowadzimy jedną z największych sieci lokalnych w Województwie śląskim.
Posiadamy w swoim portfolio 12 internetowych serwisów oraz 6 gazet, które docierają do odbiorców z centralnej części województwa śląskiego.

Bieżąca obsługa

Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok… Ze wszystkim trzeba być na bieżąco, śledzić najnowsze trendy i wiedzieć, gdzie są Twoi odbiorcy. Zadanie trudne, ale jesteśmy zespołem, który bieżącą komunikację w social mediach praktykuje od lat i niewiele jest nas w stanie zaskoczyć!

Reels

Ta forma komunikacji postanowiła zdominować formę video w social mediach i żyć swoim niezależnym życiem, niezależnie od portalu społecznościowego. Dla Twojej marki nakręcimy reelsy produktowe, ofertowe, POV i jakie przyjdą nam podczas współpracy do głowy. Nasza ekipa to profesjonaliści z polotem, którzy doskonale wczują się w klimat.

Odtwórz wideo

Sprawna komunikacja to przemyślane i uporządkowane działania. Wspólnie znajdziemy język Twojej marki, grupy odbiorców, klucz wizualny i opracujemy kalendarz publikacji. Nie wiesz o czym pisać, a teksty ofertowe stały się nudne dla odbiorców? Ciekawe linie tematyczne zachęcą obserwatorów do pozostania z Twoją marką na dłużej.

Jeśli chcesz poszerzyć grupę odbiorców, sprzedawać w coraz większym gronie, dotrzeć z komunikatem do nowych klientów, wykorzystajmy reklamę w social mediach. Działamy w zakresie reklamy wizerunkowej, pozyskującej zaangażowanie oraz zorientowanej na konwersję.

Komunikujemy dla

skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Media Operator sp z.o.o

Walentego Roździeńskiego 2a

41-946 Piekary Śląskie

Adres do korespondencji:

Rynek 12

41-902 Bytom

TEL: 32 413 15 00 EMAIL: kontakt@media-operator.pl