Twoi Klienci przychodzą, zostają na dłużej lub odchodzą po pierwszym zetknięciu z marką? Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje?

Czas zdefiniować Twoją markę

Żeby poznali się na Tobie twoi klienci, sam musisz poznać mocne strony swojej marki i poznać potrzeby odbiorców. Ten etap masz już za sobą, ale nadal „coś” nie działa? Poświęćmy chwilę na analizę i zbadanie tego co ściąga Cię z drogi do sukcesu.

Prowadzimy jedną z największych sieci lokalnych w Województwie śląskim.
Posiadamy w swoim portfolio 12 internetowych serwisów oraz 6 gazet, które docierają do odbiorców z centralnej części województwa śląskiego.
1

Audyt komunikacji

Pozwoli nam dowiedzieć się co „boli” Twoją markę i jak będziemy mogli to naprawić. Sprawdzimy i ocenimy efektywność dotychczasowych działań i obiektywnie spojrzymy na Twoją markę i sposób komunikowania się otoczeniem.

2

Analiza konkurencji

Chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o działaniach marketingowych swojej konkurencji? Przeanalizujmy to! Znajdźmy to czego nie widać gołym okiem i wykorzystajmy tą przewagę.

 
3

Warsztaty strategiczne

ozpoczynasz swoją przygodę z biznesem lub wprowadzasz nową markę? Przygotuj się z nami na podbój rynku! Wspólny czas poświęcony analizom, omówieniu pomysłów, wytyczeniu ścieżek pozwolą na sprawne prowadzenie działań marketingowych.

4

Konsultacje i doradztwo

Potrzebujesz przedyskutować mocne i słabe strony nowego pomysłu? Szukasz rozwiązań marketingowych, które pozwolą dotrzeć do nowych grup odbiorców? Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym. Wspólnymi siłami znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

 

Współpracowaliśmy z:

skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Media Operator sp z.o.o

Walentego Roździeńskiego 2a

41-946 Piekary Śląskie

Adres do korespondencji:

Rynek 12

41-902 Bytom

TEL: 32 413 15 00 EMAIL: kontakt@media-operator.pl