Czy można zrobić dobrą stronę internetową z jednym specjalistą? Nie, nie można. Dobra produkcja digitalowa to skrupulatna praca wielu osób. Proces powstawania Twojej strony nie może być dziełem przypadków. Nawet prosty landing page wymaga przemyślanej koncepcji omówionej przez projektanta, copywritera, programisty i menedżera projektu. Dzięki połączeniu kompetencji agencji marketingowej i software house’u, wykonamy i wdrożymy projekt, którym sami będziemy chcieli się pochwialić.

To narzędzie spełniające bardzo konkretną funkcję – promowanie oferty i generowanie konwersji. Wiemy jak czytelnie i atrakcyjnie wizualnie przygotować Twoją produkcję do wdrożenia. Gdzie umieścić CTA i jaki nagłówek zostanie w pamięci Twoich klientów

Zaprezentuj się z najlepszej strony! Z nami stworzysz logicznie uporządkowaną, łatwą w obsłudze i intuicyjną witrynę, ubraną w dedykowany i dopracowany design. W pracy nad stronami wykorzystujemy sprawdzone techniki i najnowsze trendy z zakresu UX i desing thinking.

Nie ważne co sprzedajesz, ważne, aby Twój sklep był chętnie i liczne odwiedzany przez Klientów. W e-commerce najważniejszy wskaźnik to konwersja. Atrakcyjna cena zrobi wiele, ale w duecie z intuicyjnym i przejrzystym procesem zakupowym może jeszcze więcej.

Kolejna wtyczka wymaga aktualizacji, a poprzednia próba działania na własną rękę spowodowała awarię strony? Zrobimy to za Ciebie! Wspieramy optymalizację i bieżące prace serwisowe Twojej witryny.

Strony spod naszej ręki:

skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Media Operator sp z.o.o

Walentego Roździeńskiego 2a

41-946 Piekary Śląskie

Adres do korespondencji:

Rynek 12

41-902 Bytom

TEL: 32 413 15 00 EMAIL: kontakt@media-operator.pl