Dobry design jest nie tylko wizualnie atrakcyjny,
jest przede wszystkim użyteczny.

Nasi projektanci skupiają się nie tylko na aspektach estetycznych, tworzą tak, aby Twój Klient docenił użyteczność i funkcjonalność produktu. 

Z komunikacją wizualną jesteśmy na bieżąco – śledzimy trendy, pracujemy warsztatowo, szkolimy się. Dopieszczamy marki własne. Sprawdzamy co lubi oko naszego odbiorcy. 

LOGO

Logo ze stocka – to nie nasza bajka. Nawet najmniejszy projekt zasługuje na swój unikatowy znak, coś co go wyróżni na tle konkurencji. Twój produkt opakowany w nasze logo – i nikt nie przejdzie obojętnie!

Web & mobile design

Projekt strony internetowej to prawdziwe wyzwanie dla projektanta. Prosta i czytelna, ale z ciekawym designem… To wszystko jest możliwe, gdy wszystko wypracujemy wspólnymi siłami! Warsztat to podstawa, a całość przelejemy do Adobe XD!

identyfikacja wizualna

Must have każdej firmy i marki. Za pomocą grafiki opowiemy odbiorcy „jaka” jest Twoja marka. Odzwierciedlimy wizję i wartości! To pierwszy krok do pokazania się światu w pełnej okazałości.

MOTION DESIGN

Znudziły Ci się tradycyjne grafiki? Wprawmy ją w ruch! Przedstawmy najważniejsze informacje w atrakcyjny wizualnie i angażujący sposób. Animacje sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy przebić się z komunikatem.

skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Media Operator sp z.o.o

Walentego Roździeńskiego 2a

41-946 Piekary Śląskie

Adres do korespondencji:

Rynek 12

41-902 Bytom

TEL: 504 747 507 EMAIL: kontakt@media-operator.pl